ابر فروشگاه اینترنتی پارانیک

 

 

ابر فروشگاه اینترنتی پارانیک

ابرفروشگاه اینترنتی پارانیک توسط شرکت بازرگانی پارانیک پس از سالها تجربه در امور بازرگانی ، خرید و فروش کالا و خدمات پس از فروش تاسیس گردیده است . در ابتدای سال 95 با توجه به نیاز کشور به شیوه های نوین ارایه کالا بر آن شدیم تا فروشگاه اینترنتی را پایه ریزی کنیم ، به همین جهت تیم تحقیق بازار جهت بررسی کامل نیازها ، امکانات ، پیچدگیها ، بسترهای مناسب و روشهای نوین شکل گرفت که پس از 6 ماه کار بر روی آن توانستیم طرح اولیه ابر فروشگاه را پایه ریزی کنیم و پس از آن فاز اول راه اندازی و شروع گردید .
در حال حاضر ابر فروشگاه اینترنتی پارانیک با تمام قدرت مشغول به کار و 2900000.00 میباشد . بدیهی است که راهنمایی های شما بهترین سرمشق ما میباشد.

 

 

خرید از پارانیک

برای خرید از فروشگاه با توجه به سلیقه های گوناگون در استفاده از نرم افزارهای اینترنتی ، سعی کرده ایم که در همه موارد جهت سهولت کار مشتریان حضور داشته باشیم جهت خرید اینترنتی میتوانید از هر کدام از طریقه های اینستاگرا م ، تلگرام ، و یا سایت استفاده کرده و نسبت به سفارش کالای مورد نظر خود اقدام نمایید.

 

 

روشهای پرداخت

 

روش اول:

شما میتوانید هنگام سفارش کالا از طریق درگاه های پرداخت اینترنتی به صورت آنلاین و سریع ، مبلغ فاکتور را تسویه و پرداخت نمایید.

 

 

روش دوم:

میتواید از طریق کارت به کارت عمل کنید و شماره رسید پرداخت خود را ارسال کنید یا از قبض پرداختی عکس گرفته و عکس آن را ارسال کنید.

          
                   

روش سوم:

از طریق حواله بانکی مبلغ را واریز فرمایید ، شماره رسید پرداخت یا عکس آن را ارسال فرمایید.

 

روش چهارم:

هنگام دریافت کالا ، پس از دریافت سفارش خود ، مبلغ آن را به مامور تحویل کالا پرداخت نمایید.

 

 

 

 

روشهای ارسال

 

روش اول – ارسال آنی :

در این شیوه ارسال پس از سفارش فاکتور توسط شما و تایید نهایی آن ، در اسرع وقت با شما تماس گرفته میشود و پس از هماهنگی بستر ارسال ، نسبت به ارسال آن اقدام میگردد . در این شیوه کلیه هزینه های ارسال به عهده مشتری خواهد بود.

 

 

 

روش  دوم – ارسال روزانه:

در این شیوه ، پس از تایید نهایی فاکتور  ، کالای شما در لیست ارسال قرار میگیرد و شامل تخفیفات ارسال میگردد. بر اساس میزان سفارشات در مناطق مختلف ، روزانه یک تا دوبار ارسال میگیرد.برای مشتریان تهران ارسال از طریق پیک و همچنین امکان دریافت حضوری مقدور میباشد ، برای مشتریان شهرستان با کمترین هزینه (پست) و بدون هزینه شهری میباشد. برای بسته های با حجم زیاد ، ارسال از طریق شرکت های حمل و نقل ( مانند:تیپاکس ، تی پی ایکس ، چاپار ، باربری ها و ...) صورت میپذیرد .
جهت اطلاع دقیق تر از هزینه های ارسال روی لینک های زیر کلیک کنید:

هزینه ارسال تهران

هزینه ارسال شهرستان

 

 

 

تنوع کالا

سبد کالایی بسیار گسترده و بی بدیل پارانیک موجب شده است که این فروشگاه به یک ابر فروشگاه اینترنتی تبدیل گردد . بر آنیم تا هر چه بیشتر جهت بالا بردن قدرت انتخاب و مقایسه شما به وسیله تنوع کالا و همچنین توضیحات کامل آنها اقدام کنیم . نکته مهم این است که بعضی از موارد تنوع زیاد باعث سردرگمی و عدم توانایی انتخاب صحیح میشود ، برای رفع این مشکل راه حل مشاوره را پیش روی شما میگذاریم ، که با توضیحات کامل و در صورت نیاز مشاوره آنلاین و حتی از طریق تماس به این مهم می پردازیم .

 

 

 

رتبه بندی کالا و نشان کام

با توجه به اینکه کیفیت کالا ها در بسیاری از موارد توسط متخصصین و استفاده کنندگان بلند مدت آن قابل بررسی میباشد ، تجربه های دیگران و کارشناسان را در اختیارتان میگذاریم و همچنین در صورتی که به کالاهای ایرانی علاقه دارید ( اعتقادی قابل تحسین و ارزشمند) ، میتوانید با دیدن نشان کام بر روی کالا از ساخت ایران بودن آن اطمینان پیدا کنید . ما و همه ایرانیان به داشتن تولید کنندگان متعهد بر خود میبالیم و از کمک به ایشان جهت تولید کالای با کیفیت بیشتر و قیمت مناسب تر حمایت میکنیم.

 

 

نوآوری ها

ابر فروشگاه اینترنتی پارانیک ، ابداع کننده شیوه ها ی جدید فروش و خدمات فروش میباشد که از آن جمله میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
1.رتبه بندی توسط پارانیک PARAGRADE

2. نشان کام برای کالاهای ایرانی

3.مشاوره تلفنی جهت انتخاب کالا

و بسیاری موارد دیگر

 

 

اطلاع رسانی

کالاهای جدید ، کالاهای فروش ویژه و تخفیف خورده ، پیشنهاد های شگفت انگیز ، اطلاع از کالای مجدد موجود شده و بقیه موارد از طریق های گوناگون در صورت تمایل به هرکدام از روشهای زیر به شما اطلاع داده میشود:

1.سایت

2.تلگرام

3.اینستاگرام

4.ایمیل

5.اس ام اس

همچنین با عضویت در خبر نامه مجله علمی میتوانید از اخرین مقاله های علم و فناوری در رشته مورد نظرتان بهره مند شوید.

 

 

تماس با پارانیک

تماس با پارانیک به تمام روشها ممکن است و هیچ گونه محدودیتی برای تماس با ما ندارید . آمادگی تمام و کمال خود را جهت پاسخ گویی شما اعلام میداریم.

 

صاحب امتیاز و مدیر مجموعه

صاحب امتیاز سایت پارانیک آقای سینا فرخ آشتیانی میباشند